Akvárium.sk - Fórum | Inzercia | Kontakty
24. 3. 2018 1:37:47
       Vyber si:
  Úvod
  Súťaž
     Sladkovodné
     Morské
     Výsledky
  Ryby
  Články
  Rastliny
     Články
  More
     Ryby
  Knihy
     Rastliny
     Sladkovodné
     Morské
     Technika
     Jazierko
  Technika
     Filtre
  Nádrže
     Vaše
     More
     Amano
  Inzeráty
     Ryby
     Potrava
     Rastliny
     Technika
     Ostatné
     Pridať
  Kontakty
     Predajne
     Internetové
     Chovatelia
     Pestovatelia
     Výkupne
     Výrobcovia
     Dovozcovia
     Veľkoobchody
     Služby
     Pridať
  Pozadia
  Fórum
     Prihlásiť
     Registrácia
  Odkazy
     Pridať
  Kontakt
 
       Reklama
 
       Info na e-mail:
Ak chcete byť informovaní o novinkách na tejto stránke tak sa zaregistrujte
 
Odhlásiť    Prihlásiť
Celoslovenská burza
Burza pre akvaristov, teraristov, chovateľov pavúkov a hmyzu dna 20. novembra 2004, 9.00-12.00 h, Cultus - SD Trávniky, Nevädzova 4, Bratislava - Ružinov. Info: 0907 109 131 alebo 0910 959 910
Wallodya

    

Nové 3 akvária v rubrike Nádrže

Akvaristi Miňo, Stewe, Martin Zedek nám zaslali veľmi zaujímavé fotografie svojich nádrží. Miňo - akvárium je menšie, osadené umelými rastlinkami a vo vode plávajú prevažne Platy, Stewe - zaujímavé šesť uholníkové rastlinné akvárium, Martin - cichlidové akvárium z afrických jazier Malawi a Tanganika.

Wallodya

SÚŤAŽ Akvarium.sk 2004

Do súťaži Akvárium '04 sa prihlásilo 52 súťažiacich akvárií z toho 2 morské a 50 sladkovodných. Súťaží sa o mnoho cien a práve vy môžete rozhodnúť o výhercovi, tak neváhajte a pridajte sa k hlasovaniu o najkrajšie Akvarium.sk. Prosím kliknite myšou na banner s nápisom SÚŤAŽ alebo na položku v menu s nápisom SÚŤAŽ a prečítajte si pozorne pokyny ako sa prihlásiť a ako hlasovať.

Wallodya

Zmena termínov súťaže

Na základe viacerých pripomienok od Vás akvaristov som sa rozhodol predĺžiť termín posielanie fotografií nádrží do 31.12. 2003.

Wallodya

Súťaž pokračuje ....

Do súťaže sa pripojili ďalší sponzori: AQUAIMPEX s rastlinami, Nakladateľstvo AQUApress s.r.o. s ďalšími 5 cenami, Aqua World, s.r.o. zájazd do Viedne.

Wallodya

Súťaž AKVÁRIUM.sk 2003

Akvárium.sk v spolupráci so sponzormi vyhlasuje súťaž " AKVÁRIUM.sk 2003 " o najkrajšie akvárium roka. Sponzori súťaže: Sera, Aqua World s.r.o., Webglobe s.r.o., FOR TERA Bratislava, ZEBRA klub, Ivan Vyslužil.

Wallodya

Prehľad testov Sera, časť I.

V spolupráci s firmou Aqua World, s.r.o. Bratislava na Šancovej 68 sme pripravili veľký prehľad testov značky Sera. Postupne budeme predstavovať jednotlivé testy. Dnes sa pozrieme na Sera aqua-test box a Sera aqua-test box marin, pH - test, gH - test, kH - test.

J. Kolc, I. Heriban, spracoval: Wallodya

Priesvitný ako sklo

Aktualizovaná rubrika RYBY. Pridaný je Kryptopterus bicirrhis (Sumec sklovitý). Veľmi zaujímavá ryby.

Wallodya

Hľadáme autora

Hľadá sa autor, alebo kolektív autorov na napísanie knihy s pracovným názvom AKVARISTIKA od A po Z . Kniha by mala byť písaná preširokú ...

Wallodya

Zmena termínov súťaže Akvárium.sk 2004

Som rád že súťaž sa celkom dobre rozbehla. Zatiaľ ste nám poslali 28 súťažiacich akvárií z ktorých 2 sú morské a ostatné sladkovodné. Medzi nimi sú aj viacero zaujímavých nádrží napr. 5,6 L od Azeta alebo 650 L od Róberta. Rozhodol som sa ešte posunúť termín posielania fotografií z dôvodu väčšieho množstva súťažiacich. Termín posielania fotografií je do 31.1.2004. Ostatné zmeny nájdete po kliknutí na banner.

Wallodya

VEĽKÁ CENA MLADÝCH AKVARISTOV

STANICA PRÍRODOVEDCOV DDM hl. m. Praha vyhlasuje VEĽKÚ CENU MLADÝCH AKVARISTOV, XXII. ročník, sobota, 3.4.2004.

STANICE PŘÍRODOVĚDCŮ

Súťaž AKVÁRIUM.sk 2003

Súťaž " AKVÁRIUM 2003 " o najkrajšie akvárium roka pokračuje a pribuli nám ďalší sponzori. Sponzori súťaže: Richard Tokušev - Akvaprodukt, Nakladateľstvo AQUApress s.r.o., Frantisek Rudik, Aqua-hobby shop, Sera, Aqua World s.r.o., Webglobe s.r.o., FOR TERA Bratislava, ZEBRA klub, Ivan Vyslužil.

Wallodya

Prehľad testov Sera, časť II.

V spolupráci s firmou Aqua World, s.r.o. Bratislava na Šancovej 68 sme pripravili druhú časť prehľadov testov značky Sera. Dnes sme pripravili nasledovné testy: NH4/NH3, NO2, NO3, PO4.

J. Kolc, I. Heriban, spracoval: Wallodya

Skalár chytený pri čine ...

Aktualizácia rubriky nádrže od Michala Považana. Pekné fotografie nádrže s vytieraním Skalárov. Zároveň vyzývam aj ostatných akvaristov aby posielali fotografie svojich sladkovodných i morských akvárií.

Michal Považan, spracoval: Wallodya

Nová vylepšená stránka

Po dlhom čase ste sa dočkali novej verzie stránky. V prvom rade sa zmenilo logo a celková grafika stránky. Stránka sa generuje na celú šírku prehliadača čo umožňuje maximálne využitie každého rozlíšenia monitora. Vo veľkej miere bolo prerobené Fórum v ktorom bola pridaná grafika na lepšie rozoznávanie príspevkov a do budúcna bude možnosť si prepnúť výpis fórum do kategórií. V odkazoch bola pridaná zástava štátu pre lepšie rozlišovanie odkazov. V kontaktoch bolo pridané v hlavnom výpise mesto. Na pravej strane stránky sa náhodne generujú fotky nádrží.

Wallodya

       Foto nádrže

Amano
 
       Anketa:
Navštevujete akvaristické výstavy ?
Ano
 3,76%
Nie
 30,9%
Príležitostne
 7,99%
Len v zahraničí
 12,98%
Len na Slovensku
 44,38%
Hlasovali: 15788
 
       Reklama
 
       Štatistiky:
 Inzerátov:
   Ryby: 0
   Potrava: 0
   Rasliny: 0
   Technika: 0
   Ostatné: 0
   Spracov.: 2909
  Fórum:
   Otázok: 2322
   Odpovedí: 7764
   Registrov.: 2389
  Nádrže:
   Vaše: 37
   Amano: 47
  Ryby:
   Sladkovodné: 81
   Morské: 11
  Rastliny: 27
  Knihy: 58
  Odkazov: 147
  Založenie: 15.1. 01
  Prístupov: 33339778

©2001-2007 Akvarium. Všetky práva vyhradené. Webdesign, webhosting Weblife

Odporúčame: Parfémy a kozmetika, Lacné hračky, stavebnice, Last minute Egypt, Poznávací zájazd Rim, Dovolenka Dominikanska republika